13-17 Eylül Yemek Listesi Yemek Listesi

Sınav Takvimi

Efe Koleji ögrencileri VEXRobotics – VEX IQ Challenge Yarışmasında 3′.lük ve “En İyi Robot Tasarımı Ödülü”nü Kazandı

11 Ocak 2020 Cumartesi günü Eskişehir’de düzenlenen VEXRobotics – VEX IQ Challengeyarışmasında Efe Koleji ögrencileri büyük başarı gösterip Türkiye’nin farklı illerinden gelen 55 takım arasında genel klasmanda 3′.lük ve “En İyi Robot Tasarımı Ödülü”nü kazandı. Bu başarımız ile 7-8 Mart 2020 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan 

Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 100. Yıldönümünü ögrencilerimiz eşliğinde coşkuyla kutladık.

Yerli malı haftasında düzenlediğimiz Akut yardımında emeği geçen bütün velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Haftalık Veli – Öğretmen Görüşme Saatleri

Efe Koleji ailesi olarak Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü aramızdan ayrılışının 81. yılında sevgi, saygı, minnet ve özlemle bir kez daha andık.

Cumhuriyetimizin 96. Yılını ATAKÖŞK Otelde kutladık.

Cumhuriyetimizin 96. Yılını ATAKÖŞK Otelde kutladık. Katılımından dolayı tüm velilerimize teşekkür eder, emeği geçen öğretmenlerimizi kutlarız.

Cumhuriyet Koşusu

Geleneksel hale getirdiğimiz Cumhuriyet Koşuları’mızın ikincisini Çayyolu Milli Atlet Muharrem Dalkılıç Koşu Yolu’nda 26 Ekim 2019 Cumartesi günü gerçekleştirdik.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’deydik

Kurucumuz Münür EFE öncülüğünde idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin eşliğinde Cumhuriyet’imizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’deydik. “Cumhuriyetimizin 96. Yılı Kutlu Olsun.”